Workout of the Day PLUS

Tytułowy Workout Of The Day to zestaw ćwiczeń, który zmienia się dosłownie codziennie, dzięki czemu każdy trening będzie w stanie zaskoczyć Cię czymś nowym.
Są to zajęcia dla zaawansowanych, a więc dla osób, które na zajęciach Beginners poznały już podstawowe techniki i są gotowe na podjęcie bardziej intensywnej pracy. Zajęcia rozpoczynają się wspólną rozgrzewką, której zadaniem jest przygotowanie ciała do wysiłku. Zwykle jest to zestaw ćwiczeń podnoszący tętno oraz streching dynamiczny, którego zadaniem jest rozgrzanie dokładnie tych części ciała, które będą eksploatowane podczas tytułowego workoutu dnia.
Oczywiście podczas tych zajęć także pojawia się omawianie techniki, ale Trener mając pod opieką osoby z doświadczeniem skupia się raczej na detalach, niż na podstawowych elementach.
Codzienny WOD to zaskakująca kombinacja ćwiczeń zapożyczonych z różnych dziedzin – można znaleźć w nim elementy gimnastyki, w której kluczowa jest praca z ciężarem własnego ciała, może pojawić się dwubój olimpijski (weightlifting) lub trójbój siłowy (powerlifting), a więc ćwiczenia z wykorzystaniem sztang i mniejszych, bądź większych obciążeń. Może to być kombinacja ćwiczeń kondycyjnych. Mogą to być także ćwiczenia z wykorzystaniem najróżniejszych sprzętów, które dostępne są w naszym klubie – odważniki kulowe Kettlebells, hantle, slam balle, piłki lekarskie, skrzynie i wiele, wiele innych