Magda Rutkowska

Magda Rutkowska

Jej supermocą jest UMIEJĘTNOŚĆ MOTYWOWANIA – prowadząc treningi, Magda uczy, że nie masz ograniczeń i każdego dnia, możesz wspiąć się na swój indywidualny poziom mistrzowski.

Jej supermocą jest UMIEJĘTNOŚĆ MOTYWOWANIA – prowadząc treningi, Mała uczy, że nie masz ograniczeń i każdego dnia, niezależnie od samopoczucia, możesz wspiąć się na swój indywidualny poziom mistrzowski.

Przygodę ze sportem rozpoczęła od od szermierki, którą trenowała z sukcesami na arenie krajowej i międzynarodowej. Karierę florecistki zakończyła w wieku 16 lat na rzecz rozwijania swojej pasji i miłości, jaką jest zawodowe jeździectwo – posiada kilka tytułów mistrzowskich, a także uprawnienia Instruktora Sportu tej dyscypliny.

Specjalizuje się w treningu siłowym (głównie trójbojowym), treningu rehabilitacyjnym i treningu dla kobiet przed i po ciąży. Jest ekspertem w pracy z odważnikami kulowymi kettlebells, prowadzi także autorskie szkolenia Mobility Comes First.

Pracując z klientami stawia na rzetelność – zwraca uwagę na każdy szczegół w technice wykonywania ćwiczenia. Na pierwszym miejscu zawsze stawia poprawną postawę ciała, jakość wykonania oraz funkcjonalność ćwiczeń.

Prywatnie – zawodniczka trójboju, kolekcjonerka tatuaży, ogromna miłośniczka anatomii, a jako była skrzypaczka – wierna słuchaczka O.S.T.R.ego.