trenerzy

Wiktor Stopyra

Wiktor Stopyra

Jego trenerską supermocą jest SZCZEGÓŁOWOŚĆ – dużą wagę przywiązuje do techniki wykonywania ćwiczeń, dzięki czemu ryzyko pojawienia się kontuzji ogranicza do minimum.

Bartosz Gruca

Bartosz Gruca

Head Coach w Centrum Fitness Lea. Jego trenerska supermoc to DOBRE OKO – wyłapuje nawet najmniejsze błędy w technice wykonania ćwiczenia i staje na rzęsach aby zrobić to lepiej.

Kamil Klich

Kamil Klich

Trenerska supermoc to PASJA - Kamil z ogromnym zaangażowaniem zachęca wszystkich trenujących pod jego okiem do nieustannego brnięcia na przód i pokonywania swoich słabości.

Filip Jopek

Filip Jopek

Jego trenerską supermocą jest ZAPAŁ DO PRACY – swoje zajęcia prowadzi zawsze z uśmiechem i pełen pozytywnej energii. Biorąc w nich udział z pewnością się uśmiechniecie!

Krzysztof Sułkowski

Krzysztof Sułkowski

Trenerska supermoc Krzyśka to PASJA - mimo wieloletniego doświadczenia, wciąż z wielkim i niegasnącym optymizmem podchodzi do kolejnych wyzwań sportowych.

Julita Król

Julita Król

OPTYMIZM to jej trenerska supermoc - Julita jest przekonana, że sukces pisany jest każdemu - zarówno jej samej, jak i jej podopiecznym. Kluczem do niego jest dobór odpowiednich metod treningowych.

  • 1
  • 2