trenerzy

Bartosz Gruca

Bartosz Gruca

Head Coach w Centrum Fitness Lea. Jego trenerska supermoc to DOBRE OKO – wyłapuje nawet najmniejsze błędy w technice wykonania ćwiczenia i staje na rzęsach aby zrobić to lepiej.

Michał Rogoziński

Michał Rogoziński

Jako swoją trenerską super moc wskazał KOMUNIKATYWNOŚĆ, co oznacza, że z łatwością potrafi przekazać wiedzę dotyczącą utrwalania prawidłowych wzorców ruchowych.

Kamil Klich

Kamil Klich

Trenerska supermoc to PASJA - Kamil z ogromnym zaangażowaniem zachęca wszystkich trenujących pod jego okiem do nieustannego brnięcia na przód i pokonywania swoich słabości.

Filip Jopek

Filip Jopek

Jego trenerską supermocą jest ZAPAŁ DO PRACY – swoje zajęcia prowadzi zawsze z uśmiechem i pełen pozytywnej energii. Biorąc w nich udział z pewnością się uśmiechniecie!

Magda Rutkowska

Magda Rutkowska

Jej supermocą jest UMIEJĘTNOŚĆ MOTYWOWANIA – prowadząc treningi, Magda uczy, że nie masz ograniczeń i każdego dnia, możesz wspiąć się na swój indywidualny poziom mistrzowski.

Wiktor Stopyra

Wiktor Stopyra

Pracując z Klientami pokazuje, że sport to jego prawdziwa pasja, możecie więc być pewni, że poprowadzi zajęcia z ogromnym zaangażowaniem i ENERGIĄ - jest ona bowiem jego trenerską supermocą!